Дивіться на нашому Порталі більше 100 каналів Російського та Українського ТБ онлайн усього за $ 12.99/місяць !

Більше немає необхідності встановлювати супутникові антени, ресивери та тюнера.

Все, що Вам необхідно - це наявність комп'ютера та Інтернету.
Ви зможете дивитися свої улюблені канали вдома, під час своїх ділових поїздок або на відпочинку. Ми пропонуємо Вам до перегляду практично всі канали Російського й Українського телебачення - ОРТ, РТР, НТВ, СТС, ТНТ, RTVi, Росія, СТБ, Інтер, 1+1, ICTV, Дискавері, а також велику кількість фільмових, новинних, спортивних, розважальних і дитячих каналів відмінної якості.
Пропонуємо Вам трансляцію Російського телебачення найвищої якості.

Ви можете виводити зображення на екран свого ТБ, діагоналлю 42" без втрати якості.

Якість наших каналів російськомовного телебачення Ви зможете перевірити на безкоштовному тестовому підключенні в перебігу 3 днів.
Високу якість трансляції ми забезпечуємо завдяки найсучаснішим серверам, встановленим у Європі та США, а також високошвидкісним міжнародним каналам передачі даних. Підтримку всієї мережі забезпечує штат висококласних технічних фахівців і програмістів. Підключайтеся до нас і насолоджуйтеся переглядом російського телебачення найвищої якості!
3 дні безкоштовного перегляду повного пакета Російських і Українських ТБ каналів.

Тільки на нашому Порталі Ви зможете абсолютно безкоштовно дивитися всі канали Російського ТБ у перебігу 3 днів.

Вам більше не потрібно робити передоплату або вносити страхові депозити для перевірки якості російськомовного телебачення.
Для того, щоб одержати доступ до безкоштовного перегляду всіх каналів нашого телебачення у перебігу 3 днів, Вам необхідно пройти реєстрацію та вислати нам отриманий ID номер. У плині цього строку Ви зможете в повному обсязі оцінити якість усіх, трансльованих нами телевізійних каналів. Після чого Ви зможете прийняти остаточне рішення по використанню послуг нашого Порталу Російського ТБ онлайн.
Наш ТБ Архів основних каналів за 10 днів

Пропонуємо Вашій увазі Архів на основні, трансльовані нами канали на 10 днiв.

Тепер Ви можете дивитися всі свої улюблені передачі, серіали й фільми в будь-який зручний для Вас час у плині 10 днiв після виходу в прямий ефір.
У зв'язку з тимчасовою різницею виходу програм у прямий ефір, для зручності наших клієнтів у тестовому режимі було включено ТБ-архів для 56 найпопулярніших каналів російськомовного телебачення. Даний ТБ-архів надасть Вам можливість дивитися всі свої улюблені передачі, серіали і фільми в будь-який зручний для Вас час на протязі 10 днів після виходу даної програми в прямий ефір. Дана послуга поки доступна тільки для користувачів телевізійних приставок SIG і MAG.
Visus Jūsu iemīļotākos Latvijas un Lietuvas TV kanālus var skatīties onlainā, tikai par $ 12.99 mēnesī !

Vairāk Jums nav nepieciešams uzstādīt satelītantēnas ,dekoderus un resiverus.

Viss, kas Jums nepieciešams, tas ir dators un Interneta pieslēgums.

Jūs varēsiet skatīties savus iemīļotos TV kanālus mājās, biznesa braucienos vai atpūtā. Mēs piedāvājam Jums gandrīz visus Latvijas un Lietuvas TV kanālus.

Jūs galėsite žiūrėti savo mėgstamus kanalus namie, dalykinių kelionių metu arba atostogaujant. Mes siūlome Jums peržiūrai praktiškai visus kanalus Latvijos ir Lietuvos televizijos.

3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО !

Тільки на нашому Порталі Ви можете абсолютно безкоштовно дивитися Російське ТБ у плині 3 днів !!! Без передоплати й депозитів! Докладніше.....

100 КАНАЛІВ ЗА $ 12,99

Більше 100 самих популярних каналів Російського та Українського телебачення онлайн усього за 12.99 $/місяць !!! Докладніше.....

У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Наше телебачення доступне в будь-якому місці світу. Вам більше не потрібні супутникові антени, декодери, ресивери або кабельне ТБ.Докладніше.....

Вам більше не потрібно встановлювати у себе вдома супутникові антени, тюнери та ресивери, витрачати гроші на дорогі "пакети" кабельного телебачення, а також шукати та завантажувати свої улюблені фільми та серіали російською мовою. Ми надаємо Вам унікальну можливість підключитися до нас і дивитися улюблені канали свого Рідного ТБ у відмінній якості.

Ви можете дивитися усі канали російського телебачення у відмінній якості на своєму комп’ютері, або виведіть їх на свій телевізор за допомогою підключення до нього свого PC. Висока якість нашого ТБ (russian iptv) дозволяє без усіляких проблем виводити зображення на телевізори діагоналлю 42'. Найближчим часом планується до продажу наш STB (Set Top Box), який дозволить виводити канали, що транслюються нами на телевізори без наявності комп’ютера.

Трансляція російського і українського телебачення запущена на сьогоднішній день для жителів США та Канади, але послуги нашого ТБ доступні також для жителів любої іншої країни. Ви можете перевірити якість каналів, що транслюються нами після реєстрації абсолютно безкоштовно протягом 3 днів у розділі - "Зала перегляду ТБ онлайн"- без передплат та страхових депозитів! Або без реєстрації протягом 15 хвилин. Ми також будемо Вам вдячні за відгуки та зауваження стосовно якості каналів, які Ви можете відправляти нам через форму зворотнього зв’язку на сторінці "Контакти".

Для того, щоб підключитися до нашого телебачення (russia tv), Вам потрібно пройти реєстрацію, потім сплатити послугу, згідно обраного Вами тарифного плану у своєму "Особистім кабинеті" і насолоджуйтесь Вашими улюбленими каналами у любому зручному для Вас місці при наявності PC, підключеного до Інтернет. Ви також можете ознайомитися з докладною інструкцією по використанню "Особистого кабінету" і нашого онлайн Плеєра.

Більш докладнішу інформацію про те, що таке IPTV і як працює наше російське ТБ онлайн (russian tv online) - Ви зможете отримати у відповіднім разділі нашого Порталу.

Увага ! Для перегляду каналів російського телебачення через наш Портал, Вам потрібне підключення до Інтернет на швидкості не менш 2,0 Mb/сек (download). Окрім цього Вам потрібно завантажити безкоштовний VLC-плеєр, який Ви можете завантажити з нашого сайту. Для коректної роботи VLC-плеєра - перед встановленням та налаштуванням плеєра, уважно ознайомтеся з нашою інструкцією по його встановленню.

Увага ! Ми гарантуємо працездатність тільки даної версії VLC-плеєра - версія 1.0.5, яку Ви завантажуєте з нашого Порталу. Після його встановлення, будь ласка, не оновлюйте його до останньої версії, тому що в ній виявлено деякі проблеми, пов’язані з відкриванням "вікна" плеєра на повний розмір Вашого монітору або телевізора.

Якщо Ви користуєтеся приставками SIG або MAG для перегляду нашого телебачення, то тепер Ви можете скористатися новою послугою - "АРХІВ". Даний сервіс дозволить Вам дивитися улюблені передачі у будь-який зручний для Вас час на протязі 10 днів після виходу в прямий в ефір на 56 найпопулярніших телеканалах. Найближчим часом ця послуга буде доступна всім нашим клієнтам, які використовують для перегляду онлайн плеєр. "Архів"знаходиться в тестовому режимі і не буде входити в пакет "Standart" після початку комерційної експлуатації.
Усі канали будуть знаходитися в нашім архіві протягом 10 днів !

 

Отзывы наших клиентов

Спасибо!
Установили родителям два года назад - не м...
Ольга ( Атланта ) 10/18/2013 10:26pm
Без вашего ТВ командировки были-бы грустными..
Ребята, спасибо за возможность смотреть т...
Александр ( менеджер , Гамбург ) 10/15/2013 12:10pm